Notice: Undefined index: description in /home/holyener/circusacademy.kiev.ua/www/controller/controller.php on line 62
Академія Манежу | Ukrainian Circus Academy

Академія Манежу

Академія Манежу

Випускні Гала-концерти Академії за останні двадцять років стали мистецькою візитівкою Києва в Україні та Європі. Особливо яскраво відбуваються покази на головній арені Національного цирку України. Наприкінці травня, коли наша столиця відзначає День міста, з’їжджаються найповажніші представники циркової еліти з усього Світу.

В складі почесних гостей – керівники провідних мистецьких осередків, таких як: Міжнародний цирковий фестиваль Монте-Карло, Міжнародний фестиваль «Цирк майбутнього» (Париж),  Цирк дю Солей (Канада), Мулен Руж (Франція), міжнародні циркові організації та фестивалі Італії, Німеччини, Іспанії, США, Китаю та інших країн, відомі циркові школи і престижні агенції.

Шоу-вистава «Академія манежу» – це оригінальне поєднання циркового видовища, ефектних номерів і потужної енергетики. Понад 300 студентів і випускників Академії представлять повну палітру циркових жанрів, в тому числі: повітряна гімнастика і еквілібристика, клоунада і пантоміма, ілюзія та «ляльки на естраді», сучасна хореографія та естрадний спів. Молоді артисти подарують вам не лише мистецтво світового рівня, а й яскраві враження, гарні емоції та свою українську щирість, талант і любов.

Заходи відбуватимуться на головній арені Національного цирку України.

Адреса - м. Київ, площа Перемоги, 2.

 

25 травня (четвер) 2017 року відбудеться випускний державний екзамен циркового відділення КМАЕЦМ. Початок об 11:00 (вхід вільний).

 

Показ шоу-вистави «Академія манежу» відбудеться:

26 травня (п’ятниця) 2017 року. Початок о 18:00 (прем’єрний показ)

28 травня (неділя) 2017 року. Початок о 16:00 (телевізійна зйомка)

03 червня (субота) 2017 року. Початок о 16:00

04 червня (неділя) 2017 року. Початок о 12:00

10 червня (субота) 2017 року. Початок о 12:00

Для журналістів і представників ЗМІ акредитація є обов’язковою!

 

Квитки у касах Національного цирку України

 

За додатковою інформацією та з приводу підтвердження участі звертайтесь за телефоном + 380 (44) 284 36 19 або на адресу inbox@circusacademy.kiev.ua

 

З повагою,

ректор, професор                                                                       В. В. Корнієнко

  •  2017-05-18

  • 1160

  Назад