Українська циркова спільнота понесла велику втрату – 27 січня 2019 року зупинилось серце відомого циркового діяча, режисера, педагога, керівника нашого навчального закладу 1990 – 1998 років Климентія Олександровича Гокуня.

Його серце було віддане Україні та українському цирковому мистецтву. Наш навчальний заклад знав його мудрим керівником, який дбав про добробут академії і її процвітання. Він мав мужність брати на себе відповідальність за прийняття важливих рішень, відстоював інтереси нашого навчального закладу в непростих економічних та політичних умовах. Його патріотизм проявлявся у власній принциповості та поглядах, у постійній праці.

Водночас, він був Людиною, у якої покоління циркових митців отримували допомогу чи просто пораду. Його досвід і приклади мудрих вчинків стануть у нагоді не одному поколінню працівників циркової галузі України.

Висловлюємо щирі співчуття близьким покійного, поділяємо їх горе. Розуміємо гіркоту втрати усіх, хто знав, любив і поважав Климентія Олександровича. Нехай милосердний Господь упокоїть його душу у Своїх Небесних Оселях, там, де спочивають праведні.

Прощання з Климентієм Гокунем відбудеться 30 січня 2019 року з 10 до 12 години за адресою: м. Київ, вул. Жилянська, 88 у Київській академії естрадного та циркового мистецтв

Вічна Пам'ять!