Сьогодні в Київській муніципальній академії естрадного та циркового мистецтв відзначається ПОДВІЙНИЙ День народження: завідувача відділу з організації виховної роботи студентів Вероніки Гумарової та методиста навчальної частини Мирослави Перистої.

Отже, шановні, дорогі Вероніко Володимирівно та Мирославо Борисівно! Працюючи з вами пліч-о-пліч, ми всім колективом можемо з упевненістю сказати, що немає на світі більш впевнених і в той же час більш щирих та доброих жінок. Ви - відмінні фахівці, яким по плечу нездійсненні завдання. Ви - чудові співрозмовники, так як маєте пізнання у багатьох областях. Ви - прекрасні друзі, бо можете підтримати в скрутну хвилину. Ви - справжні леді, так як вашим смакам і зовнішньому вигляду можуть заздрити навіть юні дівчата, які ледь закінчили школу.

Наш колектив радий, що може співпрацювати пліч-о-пліч з такими професіоналами, як ви, які завжди прийдуть на виручку колегам, допоможуть молодим (і не лише) цирковим та естрадним фахівцям і завжди йдуть в ногу з часом в усіх сферах життя і роботи.

Від педагогічного та адміністративного складу Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв дозвольте привітати Вас з Днем Народження і дякуємо за Вашу чуйність і добру вдачу. Бажаємо міцного здоров’я і здійснення всіх Ваших бажань.