Якби існувала номінація на «Самого кращого керівника» то запевняємо Вас: Ви явно там взяли б Гран-прі! Адже якщо б ми комусь розповіли, яка гармонія панує у нас в академії - всі ректори, директори та начальники просили б у Вас провести їм тренінги. Адже Ви гідний бути очільником, як ніхто інший, бо заслужити таку повагу в колективі - адже це рідкість.
Ми від усього серця вітаємо Вас сьогодні з Вашим Днем народження і бажаємо Вам світлого, яскравого, та бадьорого сьогодення. Ні про що не шкодувати! Чітко вірити у свій успіх та успіх Академії, йти по життю з високо піднятою головою, дивлячись тільки вперед.

Ваша багатогранна діяльність, заснована на високому професіоналізмі та порядності, чуйним ставленням до людей, завжди приводила до успішного вирішення всіх завдань, що стоять перед Вами. І тому закономірно, що, пройшовши багато сходинок кар’єрного зростання, сьогодні Ви – мудрий і відповідальний керівник.
А Ваші чудові якості - вміння ладити з людьми, вирішувати численні проблеми, чуйно вловлювати життєві зміни, сприймати нове і втілювати це нове у життя – здобули Вам заслужену повагу колег.
Ще раз вітаємо Вас з Днем народження, бажаємо нових успіхів та звершень, довгих років плідної діяльності, благополуччя Вам та Вашим близьким.