Кафедра циркових жанрів, здійснює підготовку навчання за освітньо-професійною програмою «Циркові жанри», а також готує фахівців за різноманітними видами циркової акробатики (акробатичні пари, акробатичні трійки, акробатичний вольтиж); повітряної гімнастики («кільця», «полотна», «трапеція», «ремені», «корд-де-парель», корд-де-валан); еквілібристики (ручна еквілібристика, пластичний еквілібр – каучук, еквілібристика на драбині, еквілібристика на катках, на вільній проволоці); жонглювання (класичне жонглювання, жонглювання з хула-хупами, жонглювання з елементами еквілібристики, жонглювання з елементами акробатики, антипод); пантоміми; ілюзії та маніпуляції; клоунади.
завідувач кафедри, заслужений артист України. Є постійним членом журі дитячих та молодіжних циркових колективів. Має численні нагороди на престижних циркових фестивалях та конкурсах в Монте-Карло (Монако), Парижі (Франція), Вісбадені (Німеччина), Девенпорті, Вінстон-Сален (США); почесне звання «Шериф жонглерів» на Всесвітньому фестивалі «IJA-2007».
Поздняков Юрій Іванович

Викладає наступні навчальні дисципліни: спеціалізація за жанрами (жонглювання, еквілібристика), жонглювання, педагогічну практику, постановку випускного номера, виконавське мистецтво, спецкурси та майстеркласи, методика викладання фахових дисциплін у ЗВО.

професор кафедри, доктор мистецтвознавства, професор. Автор понад 100 наукових публікацій у галузі мистецтвознавства, циркознавства.
Романенкова Юлія Вікторівна

Викладає наступні дисципліни: основи наукових досліджень, історію мистецтв, методика аналізу творів сценічного мистецтва, а також здійснює наукове магістерськими роботами.

професор кафедри, доктор культурології, доцент.
Яковлев Олександр Вікторович

Викладає наступні навчальні дисципліни: забезпечує наукове керівництво магістерських робіт.

доцент кафедри, кандидат мистецтвознавства.
Шариков Денис Ігорович

Викладає наступні навчальні дисципліни: класичний танець, історія сучасного танцю, робота балетмейстера з випускового номеру, наукове керівництво магістерськими роботами.

доцент кафедри, заслужений тренер України, майстер спорту України міжнародного класу з спортивної акробатики, понад 30 років керівник Української збірної.
Кашуба Юрій Іванович

Викладає наступні навчальні дисципліни: акробатика, спеціалізація за жанрами.

доцент кафедри, заслужений артист України, лауреат всеукраїнських та міжнародних фестивалів циркового мистецтва, видатний майстр вітчизняного циркового мистецтва (еквілібристика з першами).
Стеценко Анатолій Григорович

Викладає наступні навчальні дисципліни: гімнастика, спеціалізація за жанрами.

доцент кафедри, заслужена артистка України, лауреат всеукраїнських та міжнародних фестивалів циркового мистецтва, видатний майстр вітчизняного циркового мистецтва (повітряна гімнастика трапеція «швунг-трапе»).
Добровольська Світлана Михайлівна

Викладає наступні навчальні дисципліни: спеціалізація за жанрами.

старший викладач кафедри, майстер спорту з спортивної гімнастики, акробат-вольтижер, лауреат міжнародних циркових фестивалів, повітряний гімнаст парний корд-де-парель у цирках України, Європи, США, Японії, Cirqie Du Soleil.
Орел Дмитро Володимирович

Викладає наступні дисципліни: спеціалізація за жанрами, акробатика, сценічно-технічна підготовка.

старший викладач кафедри, лауреат міжнародних конкурсів балету 2017 –2019 рр., балетмейстер, артист соліст балету Театру сучасної хореографії «Сузір’я Аніко», лауреат міжнародних конкурсів балету.
Майбенко Олександр Олександрович

Викладає наступні навчальні дисципліни: сучасний естрадний танець, робота балетмейстера з випускового номеру, народно-сценічний танець, навчально-виробничу практику, переддипломну практику.

старший викладач кафедри, провідний педагог та режисер балетмейстер у спеціалізації сучасний естрадний танець в Академії з 1991 року. Солістка Київського мюзик-холу. Лауреат всеукраїнських циркових фестивалів.
Юнанова Людмила Миколаївна

Викладає наступні навчальні дисципліни: класичний танець, методика викладання фахових дисциплін, педагогічна практика.

старший викладач кафедри.
Гриценко Оксана Павлівна

Викладає наступні дисципліни: грим за фаховим спрямуванням, грим та візаж.

викладач кафедри, член Національної спілки театральних діячів.
Ярмак Сергій Миколайович

Викладає наступні навчальні дисципліни: спеціалізація за жанрами, сценічна пластика, пластика руху, методика викладання фахових дисциплiн, педагогічна практика.

викладач кафедри, член Національної спілки театральних діячів.
Кузнецова Тетяна Анатоліївна

Викладає наступні навчальні дисципліни: спеціалізація за жанрами, сценічна пластика, пластика руху.

викладач кафедри, артист естради і цирку, режисер, лауреат всесоюзних конкурсів клоунади імені Л. Енгібарова, засновник і директор Театру-студії пластичної мініатюри і клоунади «Мімікрічі».
Крюков Володимир Костянтинович

Викладає наступні навчальні дисципліни: спеціалізація за жанрами – клоунада.

викладач кафедри, лауреат міжнародних конкурсів ілюзіоністів.
Жаворонков Михайло Борисович

Викладає наступні навчальні дисципліни спеціалізація за жанрами, виконавське мистецтво.